13.06.2013 PLAC KRAKOWSKI w Gliwicach

PLAN IMPREZY:

Podczas imprezy przewidujemy mnóstwo wspaniałych atrakcji, konkursów i losowań, a więc wrócić z Dnia Sierpińskiego z nagrodą w ręku może każdy! Nagrody przewidziane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! Gwarantujemy świetną zabawę i wiele niezapomnianych wrażeń!


Rys. Wyspa Gospera

15:00 - 17:30
Rozpoczynamy układanie wyspy Gospera [ang. Gosper Island]. Niezależnie od wieku przyjdź i pomóż nam w realizacji tego wspaniałego fraktala!

W międzyczasie Teatr Akademicki przeprowadzi konkurs dla dzieci. Dodatkową atrakcją będzie malowanie twarzy dzieciom przez członków Teatru Akademickiego. W tym czasie rozpoczniemy również uruchomienie dwóch wersji wahadła chaotycznego zaproponowanego przez prof. Berezowskiego. Jedno z nich zostało zaprojektowane i wykonane przez prof. Berezowskiego, drugie przez członków SKN Zastosowań Metod Fraktalnych w Mechanice i wykonane przez firmę Sadex. Dowiemy się co to jest i jak działa. Gwarantowane niepowtarzalne wrażenia! Dla spóźnialskich przewidujemy uruchamianie wahadeł co pół godziny...

17:30 - 18:00
A żeby było zabawniej... Rozpoczniemy flash-mob, czyli ustawianie uczestników w kilka pierwszych iteracji zbioru Cantora. Jeśli nie masz pojęcia o co chodzi, przyjdź i sam się przekonaj!

18:00 - 21:30
Występy zespołów:

  • Li',
  • Albo i nie,
  • Great Line,
  • Sillium.

21:30
O tej godzinie przewidujemy koniec imprezy, jednak kto wie co jeszcze może się wydarzyć... :)